en ucuz Manevî İlerlemenin Merhaleleri 3 - Tehallî; (Kalbin Beğenilen Sıfatlarla Süslenmesi)

, kelepir Manevî İlerlemenin Merhaleleri 3 - Tehallî; (Kalbin Beğenilen Sıfatlarla Süslenmesi), toptan Manevî İlerlemenin Merhaleleri 3 - Tehallî; (Kalbin Beğenilen Sıfatlarla Süslenmesi)
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%25

Manevî İlerlemenin Merhaleleri 3 - Tehallî; (Kalbin Beğenilen Sıfatlarla Süslenmesi)

Stok Kodu: 440815
Liste fiyatı: 14,00 TL
10,50 TL
Kazancınız: 3,50 TL (25%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Toplam beş ciltten oluşan bu ilâhî bilgiler gülistânının ilk iki cildini, "Tevbenin Âdâb ve Menzilleri" ve "Nefsin Kötü Sıfatlardan Arındırılması" adlarıyla daha önce okuyucuya sunduk. Umulur ki, söz konusu iki cildin iniş ve çıkışlarından esenlik içinde geçmiş, ümitsizlik engellerini birer birer aşmış ve kendini üçüncü ciltle yolculuğa çıkmaya hazır hale getirmişsindir. Ruh onun dostluğuna alıştığında, insan her zaman "Başka yok mu?" nidasının yükseldiğini sanır. Bu yüzden biz daha önce yayımlanan birinci ve ikinci ciltlerden her biriyle adım adım sana yaklaştık. Üçüncü ciltte artık seninle yüz yüze geliyoruz. Dördüncü ciltte ise, sıcak bir ortamda sohbet edeceğiz. Umarız, bu satırları birer birer okudukça susuzluğun artar ve daha fazlasını talep edersin. Bu sayfalarla tanışıklığın varsa, "Allah güzeldir, güzel olanı sever" sözünün gereği olarak gönül yurdunun kimi zaman dostların kadehine tuz döktüğünü, kimi zaman da gönlü yorgun ve bir damla suya hasret kulların tabağına bal damlattığını görmüşsündür. Burada okuyacağın her şey ilâhî bir gerçekliktir; ezelî ve ebedî sevgiliye kavuşmanın sırrıdır. Burada görebileceğin yegâne şey, Yaratıcı´nın terbiye eden ve doğru yolu gösteren elidir. O halde, sen, vuslat neşesine sahip olmak istiyorsan, bir köle misali huzurda oturmalı, bu kitabın yapraklarından hoş kokulu goncalar derlemeli ve bu arada bu dergâhta hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmamalısın. Çünkü; Eğer bu denizde bunu yapamazsan bile; Hiç olmazsa el ayak çırp; bil ki, zarar etmezsin.
Basım Yılı:
2010-12-16
Baskı No:
1
Çeviren:
Süleyman Demir
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
14x20
ISBN:
9789755744926
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
240
Yayınevi:
İnsan Yayınları
Yazar:
Kerim Hakîkî
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.