en ucuz Modern Dünyada Din

, kelepir Modern Dünyada Din, toptan Modern Dünyada Din
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%25

Modern Dünyada Din

Stok Kodu: 441026
Liste fiyatı: 8,00 TL
6,00 TL
Kazancınız: 2,00 TL (25%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Son zamanlarda sorgulanmayan hiçbir şey -hatta din bile- kalmamış görünüyor. Din kelimesi çoğu kez tümüyle çelişik olan şeyleri içerecek biçimde kullanılmakta. Öyle ki, tartışılmayan ve zihinsel ve sözsel hokkabazlığa alet edilmeyen hiçbir şey kalmamış durumda. Bu nedenle ortalıkta kalıcı ve otorite sahibi bir hakikat kaynağı bulunmamakta; din ihmal edilip küçümsenirken, onun düşmanları çoğalmakta. Bunların başlıca amaçlarından birisi sadece dinin ne olup olmadığı konusunda değil, aynı zamanda kendi iddiaları hususunda da zihinleri karıştırmakta. Bu denemenin amacı, sözkonusu iki hususta egemen olan karışıklığı azaltmak adına birşeyler yapmaktır.
Baskı No:
1
Çeviren:
Şahabeddin Yalçın
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x21
ISBN:
9799755740781
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
94
Yayınevi:
İnsan Yayınları
Yazar:
Lord Northbourne
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.