en ucuz Zikir ve Tevhid Eğitimi

, kelepir Zikir ve Tevhid Eğitimi, toptan Zikir ve Tevhid Eğitimi
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%25

Zikir ve Tevhid Eğitimi

Stok Kodu: 440822
Liste fiyatı: 15,00 TL
11,25 TL
Kazancınız: 3,75 TL (25%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
XVIII. asırda Anadoluda faaliyeti tespit edilebilen şeyhlerin sayısı yaklaşık olarak 807dir. Bu şeyhlerin mensup olduğu ana tarikatlar ise, Halvetîlik, Nakşibendîlik, Mevlevîlik, Kâdirîlik, Celvetîlik, Bektaşîlik, Bayrâmîlik, Sâdîlik, Rifâîlik ve Bedevîliktir. Osmanlı Devleti?nin gerileme dönemi içerisinde olmasına rağmen, bu asırda tekkelerin birer cazibe merkezi olmaya devam ettiği; bu tekkedeki şeyhlerin bütün kesimler tarafından sevildiği; özellikle kendisine kol nisbet edilen şeyhlerin, tarikatlarını yeniden canlandırdıkları ve toplumu müspet olarak yönlendirdikleri görülmüştür. Bütün bunlar hakkında derli toplu bir bilgi veren eser, 18. Yüzyıl Osmanlı hayatının zengin bir yönüne ışık tutan bir çalışma
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
14x21,5
ISBN:
9789755743363
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
240
Yayınevi:
İnsan Yayınları
Yazar:
Hamza Kılıç
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.