en ucuz Uygulamalı Müzik Teorisi - 2

, kelepir Uygulamalı Müzik Teorisi - 2, toptan Uygulamalı Müzik Teorisi - 2
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%28

Uygulamalı Müzik Teorisi - 2

Stok Kodu: 424229
Liste fiyatı: 23,00 TL
16,56 TL
Kazancınız: 6,44 TL (28%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Müzik teorisini bilmek, müziği anlamak, uygulamak ve üretmek açısından çok önemlidir. Ancak bilgi hafızaya kazındığı ve kalıcı bir bilgiye dönüştüğü noktada fonksiyon kazanır. Bu beceriyi kazanmanın yolu ise konuları ve ilgili alıştırmaları zihinden yapabilecek noktaya gelinceye kadar belli zaman aralıklarıyla tekrar etmektir. Bu kitap müzik teorisinin yapı taşlarından başlayıp, teoriyi sistematik bir gelişme içinde pratik yöntemlerle inceleyen, alıştırmaların üzerinde yapıldığı bir defter gibi tasarlanan, Armoni ve kontrpuan alanlarına iyi bir temel oluşturmayı hedefleyen bir kitap olarak hazırlanmıştır. Kitabın müzik eğitimi alan tüm öğrencilere, müzisyenlere ve müzik eğitimcilerine faydalı olacağı inancındayız.
Basım Yılı:
2011
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
17x24
ISBN:
9789751031358
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
190
Yayınevi:
İnkılap Kitabevi
Yazar:
Nail Yavuzoğlu
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.