en ucuz Çalışma Hayatında Psikolojik Taciz

, kelepir Çalışma Hayatında Psikolojik Taciz, toptan Çalışma Hayatında Psikolojik Taciz
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Çalışma Hayatında Psikolojik Taciz

Stok Kodu: 441860
Liste fiyatı: 25,00 TL
20,00 TL
Kazancınız: 5,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Çalışma hayatındaki gizli tehlikelerden biri olan psikolojik taciz aslında üstü örtülü bir şiddet biçimidir. Çalışanlar üzerine bir karabasan gibi çöken, onları stresli, mutsuz, yılgın bireylere dönüştüren görünmeyen bir işyeri canavarıdır. Çoğu zaman hangi köşeden çıkacağı ve kimi kurban olarak seçeceği belli değildir. Önemli olan onu iyi tanımak ve nasıl mücadele edeceğinizi bilmektir. Bu kitap, psikolojik taciz olgusunu tüm yönleriyle ele alan oldukça kapsamlı, özgün bir çalışmadır. Türkiye´de eğitim, sağlık ve finans sektörü çalışanları arasında yapılan araştırma sonuçları ve bu sektörlerdeki risk gruplarına ilişkin incelemenin yanı sıra AB ülkelerindeki durum ve psikolojik tacizle mücadele yöntemleri ele alınmıştır. Ayrıca, konu ile ilgili AB ve Türkiye´deki hukuki düzenlemelere de yer verilmektedir. Tüm çalışanlara adanmış bu kitabın daha sağlıklı kurumlar yaratmak için bir ilk adım olması umuduyla...
Basım Yılı:
2008-6-18
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x21
ISBN:
9789944250283
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
224
Yayınevi:
Derin Yayınları
Yazar:
Meltem Güngör
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.