en ucuz Kadınlar,Erkekler ve Çocuklar İçin Boşanma Terapisi

, kelepir Kadınlar,Erkekler ve Çocuklar İçin Boşanma Terapisi, toptan Kadınlar,Erkekler ve Çocuklar İçin Boşanma Terapisi
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Kadınlar,Erkekler ve Çocuklar İçin Boşanma Terapisi

Stok Kodu: 406675
Liste fiyatı: 12,00 TL
9,60 TL
Kazancınız: 2,40 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Boşanmak İstiyorum! dedi kadın kocasına.Adamın içinde bir çığlık koptu. Derin bir yalnızlık duygusu bağrını deldi. Ardından öfkesi ve korkuları bir köpek sürüsü gibi zihnine saldırıp benliğini yemeye başladı. Vermiş olduğun bu kararda geri dönü yok mu? diye karanlık bir ses tonuyla sordu adam. Hayır! diye cevapladı kadın. Evliliğimiz öldü! Ve evliliğimizin ölümü aslında başarısız olan kadınlığımın ve erkekliğinin ölümüdür. Eğer karı koca olarak evimizde huzurla aş yiyip içseydik, dertlerimizi sözcüklere döküp yumuşatabilseydik ve koynumuzda sevgi besleseydik ölmedik. Çaresiz bir ağıt gibi döküldü kadının dudaklarından bu sözcükler. Çok suçlu hissetti adam kendini. Ölümüne ağlayan bir hayalet gibi sordu Ya çocuklarımız? Onlara ne Olacak? Çocuklarımız hasta zaten! dedi kadın. Onlara ana baba olarak huzurlu, güvenli bir yuva sunamadığımız için ihanetimize uğrayıp zedelendiler. Biz Ana baba olarak yaratmıyoruz artık, yok etmeye başladık! Bir kadın, bir anne olarak içim keder ve elem dolu. Ama boşanmamız, içerdiği tüm kayıplara rağmen hayatı daha sağlıklı ve onurlu yaşamak için bir başlangıç olacak her birimiz için, bliyorum, dedi. Ruhunu kemiren sözcükler döküldü adamın dudaklarından: Çok Korkuyorum! İlk kez birbirlerini işitircesine Ben de çok korkuyorum, dedi kadın. Ama bizi insan kılan vicdanımız ve aklımızla bu azap verici boşanma sürecini kolaylaştırabiliriz, kendimiz ve çocuklarımız için.
Basım Yılı:
2013-7-0
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13x19,5
ISBN:
9789755337418
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
121
Yayınevi:
İmge Kitabevi Yayınları
Yazar:
Ayten Zara
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.