en ucuz Okul Psikolojik Danışmanları İçin Özel Eğitime Gereksinim Duyan Öğrencilere Yardım El Kitabı

, kelepir Okul Psikolojik Danışmanları İçin Özel Eğitime Gereksinim Duyan Öğrencilere Yardım El Kitabı, toptan Okul Psikolojik Danışmanları İçin Özel Eğitime Gereksinim Duyan Öğrencilere Yardım El Kitabı
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%15

Okul Psikolojik Danışmanları İçin Özel Eğitime Gereksinim Duyan Öğrencilere Yardım El Kitabı

Stok Kodu: 429822
Liste fiyatı: 20,00 TL
17,00 TL
Kazancınız: 3,00 TL (15%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
?'Engelli öğrencilerin eğitimini destekleyen herkes için mükemmel bir kaynak. Kitapta anlatılan TREAT modeli'yle, karmaşık olan bu konuya pratik çözüm taslakları hazırlanabilmektedir. Öğrencilerin başarılı olabilmeleri ve adım adım ilerleyebilmeleri için bu kitabı bir yol haritası olarak önerebilirim.''Gary G. Gibson, Danışman/ Öğrenme güçlükleri uzmanı. Virginia Western Community College REHBERLİK VE DANIŞMA SERVİSLERİNİN ÖZEL GEREKSİNİMLİ BİREYLERE YÖNELİK HİZMETLERİNDE İYİLEŞTİRME ! Bu temel el kitabı engelli öğrencilerin kişisel, sosyal, akademik ve meslek gelişimlerinde önemli bir rol oynayan okul danışmanları için yeni bakış açıları getirmektedir. Kitabın içeriğinde; 1. Engelli öğrencilerle çalışma konusunda yasal içeriğin şekillendirilmesi için açık ve net açıklamalar, 2. Özel eğitime gereksinim duyabilecek çocukların gözlemlenmesi, verilerin toplanması ve karşılaştırılması, uygun müdahale yöntemleri konusunda yararlı ipuçları, 3. Okul çalışanları ve anne babaların işbirliği ile okul danışma servisinin çalışma standartlarının, prensiplerinin geliştirilmesi, 4. Özel gereksinimli öğrencilerin ihtiyaçlarını da kapsayan, bütüncül bakış açısıyla hazırlanmış okul danışma programları hazırlama konusunda stratejiler bulunmaktadır. Kitapta, özel gereksinimli çocukların aileleriyle çalışma konusunda birçok yararlı öneriler sunan bölümler bulunmaktadır. Bu bilgiler, okul danışmanlarının ağır sorumluluk duygularını rahatlatacak ve onlara, engelli öğrencilerin gereksinimlerini daha işin başında tanıma konusunda yardımcı olacaktır. Böylelikle danışmanlar, özel eğitim alanında yenilenmiş bir yeterlilik duygusuyla, istekle ve umutla çalışabileceklerdir.
Basım Yılı:
2016-5-0
Baskı No:
1
Çeviren:
Ali Hikmet Civelek
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
16x23,5
ISBN:
9786053183273
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
144
Yayınevi:
Pegem Akademi Yayıncılık
Yazar:
Julie P. Baumberger
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.