en ucuz Klasik Devir Türk Tezyînî Sanatlarında Desen Tasarımı; Çizim Tekniği ve Çeşitleri

, kelepir Klasik Devir Türk Tezyînî Sanatlarında Desen Tasarımı; Çizim Tekniği ve Çeşitleri, toptan Klasik Devir Türk Tezyînî Sanatlarında Desen Tasarımı; Çizim Tekniği ve Çeşitleri
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Klasik Devir Türk Tezyînî Sanatlarında Desen Tasarımı; Çizim Tekniği ve Çeşitleri

Stok Kodu: 437544
Liste fiyatı: 65,00 TL
52,00 TL
Kazancınız: 13,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Bu kitap, Türk Tezyînî Sanatlarında Motifler´in devamı olarak hazırlanmış ve tezyînî sanatlar, klasik motif ve desen çizimi bakımından tamamlanmıştır. Böylece motiflerden sonra bunların klasik desen çiziminde kullanılışı, 1957´de başlayan çalışma ve araştırmanın sonucu olarak, çizimler ve belgesel resimler eşliğinde sunulmaktadır.
Basım Yılı:
2016-11-11
Baskı No:
8
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
23x32
ISBN:
9789756444412
Kağıt Cinsi:
1.Hamur
Sayfa Sayısı:
432
Yayınevi:
Kubbealtı Neşriyat
Yazar:
İnci A. Birol
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.