en ucuz Örgülü Bizans Döşeme Mozaikleri

, kelepir Örgülü Bizans Döşeme Mozaikleri, toptan Örgülü Bizans Döşeme Mozaikleri
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Örgülü Bizans Döşeme Mozaikleri

Stok Kodu: 421961
Liste fiyatı: 49,50 TL
39,60 TL
Kazancınız: 9,90 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Her şey o 24 Nisan 1961 günü başlamıştı... O zaman daha Doçent olan hocamız Prof. Semavi Eyice İznik Ayasofya'sındaki döşemeyle ilgileniyordu. Mimar Behiç Bey'den döşemenin çizimini yapmasını istemişti. Arkadaşım Özden Süslü ve ben ona yardım edecektik. Sonunda ötekiler devam etmeyince çizim işi üzerime kalmıştı. Bizans Sanatı üzerinde tez konusu seçme vakti gelince benzerleri ile birlikte bu tür döşemeleri Türkiye çapında toplamam önerildi. 1964 yılında tez bitti ve mezun oldum. O günden bu yana konu hiçbir kitapta işlenmedi. Bu yüzden kitap olarak yayına hazırladım.
Basım Yılı:
2006
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Ciltli
ISBN:
9789759706814
Kağıt Cinsi:
Kuşe
Sayfa Sayısı:
124
Yayınevi:
Yorum Sanat Ve Yayıncılık
Yazar:
Yıldız Demiriz
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.