en ucuz Picasso; Doğduğu Evden Gravürler ve Seramikler

, kelepir Picasso; Doğduğu Evden Gravürler ve Seramikler, toptan Picasso; Doğduğu Evden Gravürler ve Seramikler
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Picasso; Doğduğu Evden Gravürler ve Seramikler

Stok Kodu: 442916
Liste fiyatı: 60,00 TL
48,00 TL
Kazancınız: 12,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Pera Müzesi, 2014 kışını, Picassonun İspanya, Málagada doğduğu evden gelen gravürlerden, seramiklerden ve sanatçının bazı çocukluk eşyalarından oluşan bir sergiyle selamlıyor, Picasso: Doğduğu Evden Gravürler ve Seramikler. Sergide, 56sı gravür ve 8i seramik olmak üzere, toplam 64 eserle birlikte sanatçının bebeklik gömleği, patikleri ve kurşun askerleri de yer alıyor. Pera Müzesinin, Picasso Vakfı, Picasso Evi Müzesi (Fundación Picasso, Museo Casa Natal) işbirliği içinde düzenlediği serginin sanatseverlere, Picassonun sanatına ve sonsuz sanatsal arayışına dair ilginç ipuçları vereceğini, sanatçının ele aldığı konular üzerinde çeşitlemeler yoluyla biçimleri değiştirme ve yeniden yaratma özelliklerini daha iyi anlamamıza yardımcı olacağını düşünüyoruz. Bu vesileyle, serginin düzenlenmesindeki yakın işbirliklerinden ötürü Picasso Vakfı, Picasso Evi Müzesine; İspanya Büyükelçiliğine ve Başkonsolosluğuna, İstanbul Cervantes Enstitüsüne, MálagaBelediye Başkanı Francisco de la Torreye, Picasso Evi Müzesi Direktörü José Mª Luna Aguilara, İspanya Kültürel İşlerMüsteşarı Jose María Davó Cabra'ya ve Pera Müzesi çalışanlarına teşekkür ederiz.
Basım Yılı:
2014-2-13
Baskı No:
1. Baskı
Çeviren:
Çiğdem Öztürk Alphabet
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
24x28
ISBN:
9786054642229
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
126
Yayınevi:
Pera Müzesi Yayınları
Yazar:
Begüm Ak
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.