en ucuz Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi; Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi İçtüzüğü Başvuru Bilgileri

, kelepir Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi; Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi İçtüzüğü Başvuru Bilgileri, toptan Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi; Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi İçtüzüğü Başvuru Bilgileri
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%5

Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi; Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi İçtüzüğü Başvuru Bilgileri

Stok Kodu: 403170
Liste fiyatı: 17,00 TL
16,15 TL
Kazancınız: 0,85 TL (5%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi İçtüzüğü-Başvuru Bilgileri- European Convention on Human Rights -Rules of Court- Bu kitapya yer alan metinler insan hakları öğretimi bakımından temel nitelik taşımaktadır. Sözleşme metni göz önünde tutulmaksınız yapılan açıklamalar yanlış olabilir. Sözleşme metni; resmi çeviri, serbest çeviri ve İngilizce metin biçiminde karşılaştırmalı olarak sunulmaktadır. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi İçtüzüğü yargılama yöntemi ve örgütlenmiş bakımdan örnek alınacak özellikler taşımaktadır. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi 09.04.2002 tarihine kadar Türkiye hakkında 352 karar vermiştir. Bu kararların listesi kitabın sonunda yer almaktadır. Önemli kararlardan bazı ayrıntılar ilgili maddeler altında verilmiştir.
Basım Yılı:
2002-12-30
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
16,5x24,5
ISBN:
9789757852872
Kağıt Cinsi:
1. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı:
249
Yayınevi:
İmaj Yayıncılık
Yazar:
Tekin Akıllıoğlu
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.