en ucuz Din Vicdan Hürriyeti ve Laiklik

, kelepir Din Vicdan Hürriyeti ve Laiklik, toptan Din Vicdan Hürriyeti ve Laiklik
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%25

Din Vicdan Hürriyeti ve Laiklik

Stok Kodu: 444073
Liste fiyatı: 20,00 TL
15,00 TL
Kazancınız: 5,00 TL (25%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Din- Vicdan Hürriyeti´ ve bununla bağlantılı olarak ´Laiklik´ konusu ülkemizin hassas konularından biri. Dönem dönem, bazı olayların sonucunda kamuoyunun gündemine ilk madde olarak yerleşen bu konu bir çok çalışmada, çeşitli yöntemlerle işlenmiştir. Fakat bu konunun soğukkanlılıkla ve anayasa hukuku çerçevesinde ele alındığı doğrusu pek görülmemektedir. Bu eser, yıllarını anayasa hukuku çalışmalarına vermiş bir ilim adamı tarafından kaleme alınmış olup, dünya anayasalarının incelenmesi, dünyanın değişik devletlerindeki konuyla ilgili uygulamaların gözden geçirilmesi gibi bazı çetin aşamalardan geçmiş bir çalışmanın ürünüdür.
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
14x20
ISBN:
9789755743578
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
376
Yayınevi:
İnsan Yayınları
Yazar:
Servet Armağan
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.