en ucuz Irak İşgalinin Perde Arkası

, kelepir Irak İşgalinin Perde Arkası, toptan Irak İşgalinin Perde Arkası
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%30

Irak İşgalinin Perde Arkası

Stok Kodu: 420041
Liste fiyatı: 9,00 TL
6,30 TL
Kazancınız: 2,70 TL (30%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
"Elinizde gerçekten değerli bir kitap var.Bu kitapta, ABD´nin Irak´a, Ortadoğu´ya, giderek, bütün dünyaya yönelik hakimiyet saldırısının arkaplanı, bu saldırganlığın temel nedenleri ve dinamikleri anlatılıyor. Kitabı hazırlayan araştırma grubu, tarihsel bağlamı ve uluslararası konjonktürü içinde, sadece ABD´nin dünya hakimiyetine yönelik emperyalist planlarını açığa çıkarmakla kalmıyor, Irak´ın işgaline giden sürecin çok boyutlu bir tablosunu resmediyor. Kitapta, Amerikan saldırganlığının bu ülkeye özgü ekonomik/politik dinamiklerinden kapitalizme özgü yapısal nedenlerine; emperyalistler arası güç ilişkilerinden sömürgeci güdülerin sonuçlarına; uygulamaya konulan yöntemlerden uluslararası tepkilere, pek çok unsur dengeli bir bütünsellikle ele alınıyor." Haluk GERGER
Baskı No:
1. Baskı
Çeviren:
Buket Dabancalı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789944122092
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
160
Yayınevi:
Yordam Kitap
Yazar:
Rupe (The Research Unit For P
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.