en ucuz Mgk Ve Demokrasi/ Hukuk Ordu Siyaset

, kelepir Mgk Ve Demokrasi/ Hukuk Ordu Siyaset, toptan Mgk Ve Demokrasi/ Hukuk Ordu Siyaset
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Mgk Ve Demokrasi/ Hukuk Ordu Siyaset

Stok Kodu: 423022
Liste fiyatı: 10,00 TL
8,00 TL
Kazancınız: 2,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Anayasalarda "temel hak ve özgürlüklerin sınırlama nedeni" olarak "Milli Güvenlik" kavramı ve "Milli Güvenlik Kurulu" ile ilgili çok fazla konuşulmuş olmasına rağmen, çok az şey yazılmıştır.Son yılların en çok tartışılan konusu üzerinde analizler yapan bu kitap hiçbir oluşumun hukuktan bağımsız düşünülemeyeceği gerçeğinden hareketle hazırlanmıştır.Mer'i hukukta mevcut kurallar ve bu kuralları zorlayan kurumlar ile bu kurumların oluşturduğu siyaset, kitabın ana temasını oluşturmaktadır: Hukuk-Ordu-Siyaset. Bu üç kurumun da kendilerini tartışmaya açmış olması, bir olgunlaşma sürecini başlatmış, bilhassa hukukçuları bu tartışmalara katkıda bulunmaya sevk etmiştir.Misyonu, "adaleti aramak ve tevziinde yardımcı olmak" şeklinde tanımlanan hukukçulara ve aydınlara düşen görev, toplumu aydınlatma ve uyarma olmalıdır. Bu bilinçle yazar, "Milli Güvenlik" konusunda çözüm dayatmaya değil, olabilirlikleri tartışmaya çağırmaktadır.
Baskı No:
3. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9789756910283
Kağıt Cinsi:
3. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı:
272
Yayınevi:
Yöneliş Yayınları
Yazar:
Muharrem Balcı
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.