en ucuz İskandinav Modeli

, kelepir İskandinav Modeli, toptan İskandinav Modeli
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

İskandinav Modeli

Stok Kodu: 444553
Liste fiyatı: 20,00 TL
16,00 TL
Kazancınız: 4,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 

İskandinav modeli, alternatif modeller içinde "en cazibi" olarak sunuldu kimi çevrelerce.Ancak modelle ilgili gerçekler tam olarak sergilenmedi. Realiteden uzak yerme ve övme provaları yapıldı. Adeta. İskandinav modelini, iyi veya kötü yönlerini öne çıkarmadan bir bütün olarak vermek gerekmektedir. Temel amaç tanınmış bir modelin teme taşlarını anlatmak, değişik boyutlarıyla masaya yatırarak okura sunmaktadır. Tüm konularda olduğu gibi bu konuyu da ele alırken yöneten yönetilen, sınıf ilişkilerini gözden kaçırarak sorunlara yaklaşmak yargılara götüreceği kesindir.

Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton Kapak
Kağıt Cinsi:
3. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı:
240
Yayınevi:
Peri Yayınları
Yazar:
Şerefhan Ciziri
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.