en ucuz Anti Teröristin El Kitabi

, kelepir Anti Teröristin El Kitabi, toptan Anti Teröristin El Kitabi
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Anti Teröristin El Kitabi

Stok Kodu: 444548
Liste fiyatı: 27,00 TL
21,60 TL
Kazancınız: 5,40 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Terörizmin amacı ve özellikleri Terör örgütlerinin iç yüzü Terörün stratejisi Terör saldırılarının zamanlaması olası hedefleri Terörün finans kaynakları Terör suçları ve intihar eylemleri Terörist ve terörist profilleri Terörist saldırı çeşitleri Terör unsurları ve grupları Terör örgütleri gençliği nasıl kandırıyor Türkiyede terör Uluslar arası terör Terörizm nasıl önlenebilir İnternette anti terör siteleri vb. gibi pek çok konuyu ayrıntılı bir şekilde okuruna sunuyor. Arti Teröristin El Kitabı günlük hayatta herhangi bir yerde karşılaşılması kaçınılmaz olan ve hayatınızı kaybetmenize yol açabilecek her türlü saldırı olayından zarar görmeden ya da en az zararla kurtulmanızı sağlayacak bir hayatta kalma kılavuzudur. Bir insanlık suçu olan terörün önlenmesi için Terörizme karşıyım demek protesto mitinglerine katılıp terörü lanetlemek ya da bayrağa sarılı şehit tabutlarına omuz verip Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez diye haykırmak yetmiyor. Yapılması gereken bu insanlık suçuyla topyekûn mücadele etmektir. Terörle mücadelede başarılı olmanın ilk şartı terör saldırılarına karşı korunma ve bu saldırılardan kurtulma yöntemlerinin bilinmesidir. Terörizmin gizli kodlarını çözen bu kitapta yer alan uyarılar ışığında önerilen tedbirleri almak sizi ve sevdiklerinizi hedef alacak terör saldırılarını zarar görmeden atlatmanızı sağlayacaktır. Savuşturulan her terör saldırısı terörizme karşı yürütülebilecek en etkili sivil mücadeledir. Başarısızlıkla sonuçlanacak her terörist saldırı girişimi örgütte moral bozukluğuna ve çözülmelere sebep olur. Gücünü eylem yaparak ispatlayamayan terör örgütünün taban desteği azalır yandaş bulamaz militan temini mümkün olmaz. Sürekli eylem yapma kabiliyetini yitiren terör örgütü için çözülme ve dağılma süreci başlamış demektir.
Basım Yılı:
2013-9-9
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
14,5x22,5
ISBN:
9786054447831
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
616
Yayınevi:
Anatolia Kitap
Yazar:
Kemal Akmaral
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.