en ucuz Mücadele ve Çözüm; Pkk Bölücü Terörü

, kelepir Mücadele ve Çözüm; Pkk Bölücü Terörü, toptan Mücadele ve Çözüm; Pkk Bölücü Terörü
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Mücadele ve Çözüm; Pkk Bölücü Terörü

Stok Kodu: 420030
Liste fiyatı: 20,00 TL
16,00 TL
Kazancınız: 4,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Türkiye Cumhuriyetinin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne ve kuruluş ilkelerine yönelik PKK bölücü terör örgütüyle yapılmakta olan mücadelenin geçmişini özetleyen ve geleceğe dair mücadele strateji ve politikalarına ışık tutması amacıyla birinci elden kaynak bir kitap olarak yayınlanmıştır. Bizler ve bizden sonraki Güvenlik Güçleri bölücü teröristlerle mücadele yaparken binlerce şehit vermiştir. Bu esnada çok sayıda terörist ölmüştür. Amaçları, bu toprakları bölüp parçalamak olan ve Türkiye Cumhuriyetine kurşun sıkan dış güçlerin maşası isyancıların şehit olmalarını iddia edenler abesle iştigal etmektedirler. Şehit nedir? Vatanının topraklarının bütünlüğünü düşmanlarına karşı savunurken hayatını kaybeden kadın, erkek ve çocuklara denir. Bu konuda Diyanet İşleri Bakanlığı'nın düşüncesi daha geçerli inandırıcı ve etkili olacaktır düşüncesindeyim.
Basım Yılı:
2013-8-1
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x21,5
ISBN:
9789756238226
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
250
Yayınevi:
Nergiz Yayınları
Yazar:
Altay Tokat
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.