en ucuz Uluslararası Güvenlik ve Terörizm; Seçme Konular

, kelepir Uluslararası Güvenlik ve Terörizm; Seçme Konular, toptan Uluslararası Güvenlik ve Terörizm; Seçme Konular
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Uluslararası Güvenlik ve Terörizm; Seçme Konular

Stok Kodu: 443461
Liste fiyatı: 25,00 TL
20,00 TL
Kazancınız: 5,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Uluslararası akademik camiadan biraz gecikmiş olarak, ülkemizde de terörizm ve güvenlik alanında yapılan bilimsel çalışmaların özellikle on beş yirmi yılda yoğunlaştığı söylenebilir. Elinizdeki bu kitap, bu sorunlara coğrafi ve sosyo-kültürel olarak oldukça yakın olan ülkemizde duyulan bilgi ihtiyacının giderilmesine bir nebze de olsa katkıda bulunmak ve sonraki çalışmalara ışık tutabilmek gayesiyle vücuda getirilmiştir. Ortak bir çalışmaya imza atan bu kitabın yazarları, eğer sonraki çalışmalara bir kıvılcım çıkabilmişlerse kendilerini amaçlarına ulaşmış sayacaklardır.
Basım Yılı:
2015-4-15
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
14x20
ISBN:
9786059158015
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
322
Yayınevi:
Sinopsis Yayınları
Yazar:
Kolektif
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.