en ucuz Alt Emperyalizm ve Türkiye

, kelepir Alt Emperyalizm ve Türkiye, toptan Alt Emperyalizm ve Türkiye
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Alt Emperyalizm ve Türkiye

Stok Kodu: 439115
Liste fiyatı: 15,00 TL
12,00 TL
Kazancınız: 3,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Kitap, ABD ve Avrupa Birliği´nin (B) yeni güvenlik anlayışının, bu anlayış çerçevesinde yapılan başarılı ve başarısız girişmlerin ve ulaşılan sonuçların açıklanmasıyla başlıyor. Bu bölümde Rusya Federasyonu´nun (RF) güvenlik anlayışının evrimi de ele alınıyor.İçinde hareket edilen uluslar arası ortamın ana hatlharıyla belirlenmesinin ardından, yeni bir dönemin eşiğinde şaşkınlıkla duran Türkiye´nin iç tartışmaları, büyük hayelleri ve ihtirasları genel olarak açıklanmaya çalışılıyor. Türkiye´nin Ortadoğu, Balkanlar, Kafkasya ve Orta Asya ile Türk kökenli halklardan oldukça farklı özellikler taşıyan "Türkiye´nin dış Türkleri" ya da popüler adıyla "Avrupa Türkleri" ile ilişkilerinin incelenmesi, sonraki bölümlerin konularını oluşturuyor...
Basım Yılı:
2000
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789758460199
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
383
Yayınevi:
Pencere Yayınları
Yazar:
Engin Erkiner
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.