en ucuz Batı Türk´ü Tanıdıkça

, kelepir Batı Türk´ü Tanıdıkça, toptan Batı Türk´ü Tanıdıkça
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%28

Batı Türk´ü Tanıdıkça

Stok Kodu: 438370
Liste fiyatı: 20,00 TL
14,40 TL
Kazancınız: 5,60 TL (28%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
İslam´ın getirdiği diriltici hamle sayesinde Türkler, İslam´ın daha geniş alanlara ulaşmasında taşıyıcılık görevi üstlenerek büyük bir misyonun hak sahibi oldu. Batı dünyasının bu realiteyi, Müslüman olan kendi soydaşları için "Müslüman oldu" demek yerine, "Türk oldu" diyerek bir etnik aidiyet terimi hâline getirmesi dikkate şayandır.Bu tarihi miras sebebiyle Türkiye´yi, Selçuklu´nun ve Osmanlı´nın dışında düşünmemiz mümkün değildir. "Batı Türk´ü Tanıdıkça" kitabında yer görüşlerine yer verilen Batılı aydınlar, kendi ülkelerinin aşırılığa kaçan düşmanlık duygularından sıyrılarak gerçeği gören insanlardır. Bunlar içerisinde Türkiye´yi ve Türk insanını tanımadan önce bize nefret ve düşmanlık duygusuyla bakanların, gelip tanıdıktan sonra bizim bir parçamız hâline geldiklerini göreceksiniz. Bu eser, bizde Batı´ya toptan düşmanlık duyanlar ile Batı´da aynı şekilde bize önyargı ve nefretle bakanlara bir iyi niyet penceresi açmak gayretinin sonucudur… Umarız, bu yönde bir ilk olan bu çalışma, bizdeki bir kısım aydının inanç körlüğüne ve tarihine sırt dönme inadına karşı uyarıcı bir görevi gerçekleştirerek maksadına hizmet etmiş olur
Basım Yılı:
2008-9-17
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
14x23
ISBN:
9789752695535
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
592
Yayınevi:
Nesil Yayınları
Yazar:
Muhsin İlyas Subaşı
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.