en ucuz Bengü İzler

, kelepir Bengü İzler, toptan Bengü İzler
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%15

Bengü İzler

Stok Kodu: 430505
Liste fiyatı: 27,00 TL
22,95 TL
Kazancınız: 4,05 TL (15%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
“... Şartlar ne kadar olumsuz olursa olsun Türk devlet ve topluluklarıyla kültürel köklerimizi araştırma, anlama ve anlatma yönündeki çabalarımızı ekonomik, siyasî ve eğitim alanlarında kalıcı ilişkilere dönüştürerek bıkmadan usanmadan devam ettirmeliyiz. Bu çabanın kültür sahasındaki izleri bu kitap çerçevesinde okuyucuyla paylaşılmaya çalışılmıştır. Bengü İzler’de Türk kamuoyunca gittikçe daha iyi kavranıp anlaşılmaya çalışılan Türk devlet ve topluluklarının kültür ve eğitim sahasındaki gerçeklerine dair, gözlem, tecrübe ve düşüncelerimizi, alan araştırması ve kaynaklardaki bilgiler çerçevesinde işlemeye ve aktarmaya çalıştık. Bu kitap farklı bilimsel toplantılarda sunulan, farklı dergilerde yayımlanan makale ve yazıların bir araya getirilmesiyle hazırlanmıştır.”
Basım Yılı:
2008
Baskı No:
1. Baskı
Ebat:
14x20
ISBN:
9789944919654
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
368
Yayınevi:
Pegem Akademi Yayıncılık
Yazar:
İsa Özkan
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.