en ucuz Ertuğrul Savarona & Türk Devlet Yatları

, kelepir Ertuğrul Savarona & Türk Devlet Yatları, toptan Ertuğrul Savarona & Türk Devlet Yatları
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Ertuğrul Savarona & Türk Devlet Yatları

Stok Kodu: 429107
Liste fiyatı: 32,00 TL
25,60 TL
Kazancınız: 6,40 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Tarihte, imparatorluklarda veya çağdaş cumhuriyet yönetimlerinde, devleti temsil edecek oluşumlarda kullanılacak gemilere daima ihtiyaç duyulmuştu. saltanat yatı ve devlet yatı kavramı, işte bu saygın görevi yerine getirmek üzere seçilen gemilere verilen niteliği yansıtmaktadır. 19. yüzyılda Osmanlı imparatorluğu gerek padişah ve çeşitli saray mensuplarının, gerek yüksek devlet memurlarının resmi oluşumlarda kullanmaları amacı ile birçok saltanat yatına sahipti. 1923 yılında kurulan genç Türkiye cumhuriyeti de, bütün dünyada yaygın olan bu devlet yatı geleneğini sürdürdü. Özellikle ülkeyi ziyaret eden yabancı devlet başkanları ve seçkin konuklar bu gemilerde ağırlandılar. "Ertuğrul, Savarona ve Türk devlet yatları" adlı bu çalışmada, 16 adet saltanat ve devlet yatının kısa tarihçelerini, teknik bilgilerini ve 113 fotoğrafı ile 4 adet teknik çizimini bulacaksınız.
Basım Yılı:
2007-3-7
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
24x26
ISBN:
9789750005183
Kağıt Cinsi:
Kuşe Kağıt
Sayfa Sayısı:
102
Yayınevi:
Denizler Kitabevi
Yazar:
Ahmet Güleryüz
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.