en ucuz Kaçışın Öyküsü

, kelepir Kaçışın Öyküsü, toptan Kaçışın Öyküsü
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Kaçışın Öyküsü

Stok Kodu: 439732
Liste fiyatı: 18,00 TL
14,40 TL
Kazancınız: 3,60 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
"...Trenimiz Salzburg şehrine gelince durdu. İndik bize yol gösteren şebekenin adamı önde, biz arkada doğru taksi durağına gittik. İki taksi kiralayarak ıssız, karanlık bir ormanda ilerlemeye başladık. On kilometre sonra bir köydeydik. Gece saat bir buçuktu. Taksiler bizi bıraktı gitti. Köyün dışına çıktık. Etrafı ağaçlı dar bir yolda yürüyorduk. Bir süre sonra yol bitti! Yağmur yağıyor, göz gözü görmüyordu! Küçük çocuklar sırtımızda, büyüklerin elleri elimizde, bir yerlere doğru gidiyorduk. Gide gide suyun kenarına vardık. Ama ne biçim su! Bir ses var... bir ses var... sanki büyük bir nehir akıyordu. Çok korktum. Yemin ederim en çok çocuklardan korktum!" Konuşmayı eşi sürdürüyordu. "Eşim, çocukları suyun ortasına kadar getiriyor, ordan ben alarak karşıya taşıyordum. Çocuklardan birini bana vereceği sırada ayağı taşa takılınca ikisi birden suya düştü. Çocuk babasının elinden suyun içine fırladı! Bağırdım... bağırdım... ağladım. Babamı, kardeşlerimi çağırdım... Eşim çocuğu yakalayıp bana verdiği halde hala bağırıyordum. Sandım ki çocuk suya gitti!"
Basım Yılı:
2001
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789758460229
Kağıt Cinsi:
3. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı:
246
Yayınevi:
Pencere Yayınları
Yazar:
Metin Gür
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.