en ucuz Öfkeden Çözüme

, kelepir Öfkeden Çözüme, toptan Öfkeden Çözüme
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%30

Öfkeden Çözüme

Stok Kodu: 416396
Liste fiyatı: 9,00 TL
6,30 TL
Kazancınız: 2,70 TL (30%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
"Öfkeliyim; çünkü çocuklarımız bizler yüzünden yaşamlarına çok daha diplerden başlayıp, gerektiğinden çok daha dik bir yokuşu, çok daha kısa bir sürede çıkmak zorunda kalacaklar. Onlara bırakacağımız mirasla övünemiyorum.İsyan ediyorum; çünkü özellikle son on yılın israf ve ihmalleri bizim kuşağımızın en verimli ve bir yerde de son demlerini götürdü. Artık önümüzde yapılmış hataları telafi edecek onlarca yılımız yok... Korkuyorum; çünkü önümüzdeki ülkelerle aramızın açılması, arkamızdakilerin ise bize yaklaşmaları Türkiye´nin ulusal varlığını de tehdit edebilecek boyutlara yaklaşmakta." - Cem Kozlu- Öfkeden Çözüme tüm kaynaklarına rağmen patinaj yapan, geri kaymaya, geri kalmaya, yarıştan kopmaya başlayan Türkiye´nin karanlık manzarasına ışık tutan bir kitap. Cem Kozlu geniş ilgi ve bilgi alanında yer alan pek çok konuyu dünyanın ve kendi coğrafyamızın ruh halini anlamak için bir araya getirip yoğuruyor ve bir Çözüm yolu üretmeye çalışıyor.
Basım Yılı:
2003-3-1
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13x19,5
ISBN:
9789754584400
Sayfa Sayısı:
336
Yayınevi:
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları
Yazar:
Cem Kozlu
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.