en ucuz Türk Modernleşmesi Sürecinde Trabzon Halkevi

, kelepir Türk Modernleşmesi Sürecinde Trabzon Halkevi, toptan Türk Modernleşmesi Sürecinde Trabzon Halkevi
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Türk Modernleşmesi Sürecinde Trabzon Halkevi

Stok Kodu: 424095
Liste fiyatı: 12,00 TL
9,60 TL
Kazancınız: 2,40 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Halkevleri, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş yıllarında gerçekleştirilen bir modernleşme hareketiydi. Halkevleri, Türk moderleşmesini temel değerleri olan; eğitim ve kültür düzeyini yükseltmek, ulusu aynı ülküye bağlı bir kitle haline dönüştürmek, ulusal birliği oluşturan kültür öğelerini ortaya çıkartıp geliştirerek kültür ve düşünce birliğini sağlamak, kır, kent ve köylü aydın ayrımını ortadan kaldırmaya yönelik hedefleri olan ve bu hedeflere ulaşmak için çalışan bir kurum olarak örgütlenmişti. Kuşukusuz, kurumun örgütlenmesi ve hedeflerinin belirlenmesinde Atatürk'ün izleri açıkça görülmektedir...
Basım Yılı:
2003-6-30
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9789759247300
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
176
Yayınevi:
Serander Yayınları
Yazar:
İbrahim Azcan
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.