en ucuz Türk Tarihi ve Kültürü

, kelepir Türk Tarihi ve Kültürü, toptan Türk Tarihi ve Kültürü
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%15

Türk Tarihi ve Kültürü

Stok Kodu: 426480
Liste fiyatı: 32,50 TL
27,62 TL
Kazancınız: 4,88 TL (15%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Türkler insanlık tarihinin en köklü milletlerinden biridir. Yaklaşık dört bin yılı aşkın bilinen tarihleri boyunca Türk milleti, Avrasya ve Afrika`da sayısız devletler kurmuş, gelişmiş bir kültür meydana getirmiştir. Tarihin birçok kırılma/dönüm noktasında Türkler, dünyanın siyasî tarihine yön vermiş veya uygarlıkların oluşumunda etkin rol oynamıştır. Bugün Avrasya`da yer alan yedi bağımsız Türk devleti, böylesine köklü bir tarihî miras üzerinde yükselmektedir. Elinizdeki kitap, okuyucuya, Türklerin bu binlerce yıllık siyasî ve kültürel tarihlerini ana hatlarıyla sunmayı amaçlamaktadır. Bu amacı gerçekleştirebilmek için, pek çok alandan on dokuz bilim adamı katkıda bulunmuştur. Kitabın, özellikle eğitim fakültelerinin sosyal bilgiler öğretmenliği, sınıf öğretmenliği, Türkçe öğretmenliği ve tarih öğretmenliği öğrencileri ile edebiyat ve fen edebiyat fakültelerinin tarih bölümü öğrencilerine, öğretmenlere ve genel okuyuculara faydalı olacağı umulmaktadır.
Basım Yılı:
2013-2-0
Baskı No:
4. Baskı
Çeviren:
Yahya Akyüz Cemil Öztürk Halis Ayhan Nad
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
16x24
ISBN:
9789758792405
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
496
Yayınevi:
Pegem Akademi Yayıncılık
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.