en ucuz Değişen Rusya Orta Asya

, kelepir Değişen Rusya Orta Asya, toptan Değişen Rusya Orta Asya
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Değişen Rusya Orta Asya

Stok Kodu: 408102
Liste fiyatı: 10,00 TL
8,00 TL
Kazancınız: 2,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Türkiye yıllardır meşgul olunması gereken temel uluslararası konuları ihmal ederek bugünlere geldi. Üç kıtada pozitif izler bırakan bu şanlı millet tarihinden küstü, geçmişinden koptu, yanı başında yaşanan olaylara sürekli duyarsız kaldı. Adriyatik'ten Çin seddine, Orta doğu ve Afrika'da denge unsuru olan Türkiye bugün maalesef kısır iç çekişmelerden, suni gündemlerden başını kaldırıp küresel meselelerle meşgul olamamaktadır. Küresel taşların sürekli hareket halinde olduğu şu dönemde paylaşılan Orta doğudan sonra paylaşılamayan Orta Asya'ya bir nebze olsun dikkat çekmek istedik.
Basım Yılı:
2007-4-0
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9789750100246
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
142
Yayınevi:
Altın Kalem Yayınları
Yazar:
Bahaddin Yazıcı
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.