en ucuz Aile Planlaması Danışmanlık Konuşmaları: Kurumsal Söylem Çözümlemesi

, kelepir Aile Planlaması Danışmanlık Konuşmaları: Kurumsal Söylem Çözümlemesi, toptan Aile Planlaması Danışmanlık Konuşmaları: Kurumsal Söylem Çözümlemesi
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş

Aile Planlaması Danışmanlık Konuşmaları: Kurumsal Söylem Çözümlemesi

Stok Kodu: 435859
7,00 TL
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Aile planlaması danışmanlık konuşmaları hasta ile doktor arasında gerçekleşen konuşmalardır. Kurum çalışanı olan doktorlar tarafından gerçekleşen danışmanlık sağlık kurum ve kuruluşları tarafından önceden planlanmakta ve kurumun beklentisi verilen danışmanlıkların başarıya ulaşmasıdır. Ancak verilen her danışmanlık başarı ile sonuçlanmamaktadır. Bu çalışmada aile planlaması danışmanlıklarının danışman rolünü yüklenen doktorlar tarafından nasıl verildiği, danışan durumunda olan hastaların verilen danışmanlıklardan nasıl ve ne ölçüde yararlandıkları ve verilen danışmanlığın bir aile planlaması yöntemi kullanmaları için danışanlara ne ölçüde yardımcı olabileceği gösterilmeye çalışılmaktadır.
Basım Yılı:
2005
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9789757172863
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
177
Yayınevi:
Simurg Yayınları
Yazar:
Seyyare Duman
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.