en ucuz Evden Kaçan Çocuklar Aile Dinamikleri ve Suç; Araştırma ve Çözüm Önerileri

, kelepir Evden Kaçan Çocuklar Aile Dinamikleri ve Suç; Araştırma ve Çözüm Önerileri, toptan Evden Kaçan Çocuklar Aile Dinamikleri ve Suç; Araştırma ve Çözüm Önerileri
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Evden Kaçan Çocuklar Aile Dinamikleri ve Suç; Araştırma ve Çözüm Önerileri

Stok Kodu: 421682
Liste fiyatı: 10,00 TL
8,00 TL
Kazancınız: 2,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Bu eser Family Dynamics and the Runaway Problem: An Assessment on the Impact of Family Dynamics on the Runaway Problem adıyla önce İngilizce olarak Almanya'da basımı yapılmış ve pek çok ülkede satışa sunulmuştur. Çocukların evden kaçma olgusu bu eser kapsamında odaklanılan tema olmakla birlikte, bu durumun nedenleri ve sonuçlarını etkileyen pek çok birbirine bağımlı değişkene dikkat çekilmiştir. ABD başta olmak üzere farklı ülkelerde yapılan araştırmaların içerikleri, tespitleri hakkında bilgiler verilerek çeşitli önerilere yer verilmiş ve okuyucuya sunulmuştur.
Basım Yılı:
2015-2-27
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x21,5
ISBN:
9786059922197
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
124
Yayınevi:
Sentez Yayım Ve Dağıtım Tic. San. A. Ş.
Yazar:
Sıddık E
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.