en ucuz Okul Ailede Başlar

, kelepir Okul Ailede Başlar, toptan Okul Ailede Başlar
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%30

Okul Ailede Başlar

Stok Kodu: 435388
Liste fiyatı: 13,00 TL
9,10 TL
Kazancınız: 3,90 TL (30%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Çocuğun temel eğitim kurumu ailedir. Yeni anlayışa göre çocuğun eğitimi ana rahminde başlar, doğumdan sonra devam eder. Kişiliği, altı yaşına kadar, aileden aldığı eğitimin kalitesine ve şekline uygun olarak yüzde seksene yakın tamamlanmış olur. Bir çocuk okula başladığında ya güvenli veya güvensiz, ya bağımlı veya bağımsız, ya sorumlu veya sorumsuz bir kişilik kazanmış olacaktır. Ailede eksik kalan ve yanlış verilen eğitimin okulda düzeltilmesi çok zordur. Onun için diyoruz ki: ´Okul ailede başlar.´ Bir çocuk 6 yaşına gelip okula başladığında, okula uyum sağlayabilmesi, okulun kurallarına uyabilmesi, ders dinleme ve ödev yapma sorumluluğunu yerine getirebilmesi için bazı temel davranışları, becerileri ve kişilik özelliklerini kazanmış olması gerekir. Bu da ancak anne baba olma sorumluluğu ve bilinci taşıyan ideal bir aile ortamında gerçekleşebilir. Bu kitabın amacı anne babalara çocuklarını hayata ve okula hazırlamada yardımcı olmaktır. Çocuk eğitiminde sıklıkla ihtiyaç duyulan temel konuları işlemeye çalıştık. Aşağıda sıraladığımız bazı başlıklar kitap hakkında bir bilgi verir sanırız. * Çocuk eğitiminde kreş ve anaokulu * Çalışan annenin sorunları * Boşanan eşlerde çocuk sorunu * Çocuk neden kendi yatağında uyumak istemez? * Çocuk eğitiminde disiplin * Çocuk neden ders çalışmak istemez? * Çocuk ve oyun * Çocuk ve televizyon * Çocuk ve kahraman * Okul korkusu
Basım Yılı:
2008-2-27
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789752611375
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
208
Yayınevi:
Zafer Yayınları
Yazar:
Ali Çankırılı
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.