en ucuz Kent Sosyolojisi

, kelepir Kent Sosyolojisi, toptan Kent Sosyolojisi
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Kent Sosyolojisi

Stok Kodu: 426131
Liste fiyatı: 38,00 TL
30,40 TL
Kazancınız: 7,60 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Kent Sosyolojisi Batıda 19. Yüzyılın sonunda ortaya çıktı ve böylece sosyoloji bilimlerden büyük ölçüde farklı olduğumu gösterme imkanı buldu. Çağdaş kent sosyolojisinin merkezi sorusu yeni kent toplumunun yapısal özelliklerini anlamaktır. Şüphesiz sosyoloogların kullandıkları yönteme göre kenti algılama biçimi değişmekte, dikkat edilen olgular farklılışmaktadır.Bir sosyolog özel bir ilgi ve süreklilik içinde, belli bir kavramsal dizge ve yöntemi seçerek kentte yaşayan sosyal grupları, bunların birbirleriyle ilişkilerini, kentsel değerleri, kurumları ve çeşitli tipteki örgütleri, kentsel değerlerle ve kentin morfolojik (maddi) yapısıyla bütünleşme sorunlarını, endüstrileşmenin etkilerini, kent toplumunun, yerel, ulusal ve uluslar arası ilişkilerini vb. konuları araştırabilir.
Basım Yılı:
2012-5-0
Baskı No:
5. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9786054324187
Kağıt Cinsi:
1. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı:
400
Yayınevi:
Fakülte Kitabevi
Yazar:
Köksal Alver
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.