en ucuz Arif Emirzade; "Fenerbahçeli Arif Yüzbaşı"

, kelepir Arif Emirzade; "Fenerbahçeli Arif Yüzbaşı", toptan Arif Emirzade; "Fenerbahçeli Arif Yüzbaşı"
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Arif Emirzade; "Fenerbahçeli Arif Yüzbaşı"

Stok Kodu: 423120
Liste fiyatı: 10,00 TL
8,00 TL
Kazancınız: 2,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Bu kitapta Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Arif Emirzade için, Arif Emirzade'nin Fenerbahçe Spor Kulübü için ne kadar büyük önem taşıdığını, 1. Dünya Savaşı sırasında ve Milli Mücadele yıllarına girdiğimiz sıralarda, vatanseverlik ve milliyetçilik duygusunun ne denli büyük bir hâl aldığını anlatmaya çalıştım. Arif Emirzade hakkında az da olsa edindiğim bilgileri, tarihi esaslara ve Fenerbahçe'nin tarihi değerlerine uygun olacak şekilde kurguladım ve gerçek bir kahramanı, hem Türk tarihi hem de Fenerbahçe tarihinde daha geniş ve gerçekçi bir şekilde yazmaya çalıştım. Ne yazık ki, kısa bilgiler haricinde hiçbir akrabası bulunamamış veya kalmamış, gerekli askeri kaynaklar içerisinde, hakkında Fenerbahçe tarihinde yazılanlar haricinde pek bilgiye erişilememiş, 1932 yangını sırasında Fenerbahçe Spor Kulübü'ndeki tüm yazılı bilgilerin pek azı hariç yok olması sebebiyle Arif Emirzade Bey'in hayatını, o yıllara odaklanarak kurgulamaya çalıştım. Eğer bir nebze de olsa yaşatabilmişsem, başarılı olabilmişsem ne mutlu bana.
Basım Yılı:
2015-3-0
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x20
ISBN:
9786054804368
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
127
Yayınevi:
Koyu Kitap
Yazar:
Serhat Kaner

Bu ürünleri gördünüz mü? Bu ürünleri gördünüz mü?

kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.