en ucuz Sporun Değişen Yüzü

, kelepir Sporun Değişen Yüzü, toptan Sporun Değişen Yüzü
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Sporun Değişen Yüzü

Stok Kodu: 442936
Liste fiyatı: 9,00 TL
7,20 TL
Kazancınız: 1,80 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Olimpiyat ruhundan günümüze spor, kuralar, teknik ve taktikler kadar insan hayatındaki yeri ve sosyal hayattaki rolü ile her zaman ilgilenilen bir konu olmuştur. Fakat sanayileşme sürecinin başlamasıyla birlikte; toplumların yapısında meydana gelen değişimler, modernleşme ve teknolojik ilerlemeler, bilimsel ve düşünsel alandaki gelişmeler; sosyal ve ekonomik hayatın tüm alanlarını derinden etkilemiş ve spor olayları, çağrışımları ve imgeleri ile sosyal, kültürel ve ekonomik hayatımızın değişmekte olan bir parçası haline gelmiştir. Kitap spor olgusunu sosyal ve kültürel ilişkileri, sosyal çevreyi, ekonomiyi, kitle iletişim araçlarını, örgütleri, politik yaklaşımları, sporda sapma davranışları, sağlık ve turizm ilişkileri gibi temel toplumsal konularda ortaya çıkan değişikliklerle birlikte ele almaktadır. Hayatımızın içine bu kadar kapsamlı bir şekilde girmiş olan sporun, artık fiziksel bir aktivite olmanın çok ötesinde anlamlar taşıdığı gerçeğini vurgulamak amacına yönelik hazırlanmış olan kitapta Sporun Değişen Yüzü okuyuculara farklı başlıklar altında sade ve anlaşılır bir dille sunulmaktadır.
Basım Yılı:
2009
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789944250320
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
90
Yayınevi:
Derin Yayınları
Yazar:
Ayten Davutoğlu
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.