en ucuz Dünyada Neler Oldu?

, kelepir Dünyada Neler Oldu?, toptan Dünyada Neler Oldu?
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%35

Dünyada Neler Oldu?

Stok Kodu: 420467
Liste fiyatı: 99,90 TL
64,94 TL
Kazancınız: 34,96 TL (35%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
İLK SANİYENİN ONDA BİRLİK KISMINDAN YİRMİ BİRİNCİ YÜZYILIN ŞAFAĞINA KADAR YERKÜRENİN KAPSAMLI TARİHİ Evren kaç yaşındadır? Dünya üzerinde yaşam ne zaman başlamıştır? Dünyadaki su nereden gelmiştir? Deniz yosunları uzun ağaçlara nasıl dönüşmüştür? Dinozorlara ne olmuştur? Bizim en eski atamız kimdir? İnsanlar ateşi nasıl keşfetmiştir? Yazıyı kimler icat etmiştir? Antik Çin bilimi modern dünyayı nasıl şekillendirmiştir? Demokrasi neden Yunanistanda başlamıştır? İslamiyet küreselleşmeyi nasıl tetiklemiştir? Avrupalı kaşifler neden dünyayı fethetmeye çalışmışlardır? Yedi milyarlık insan nüfusu ile gezegenimiz ilerlemesini sürdürebilir mi? Bizler gerçekten diğer canlılardan üstün müyüz? Bunlar Christopher Lloydun 13.7 milyar yıllık evren tarihi kitabında yanıtlanan sorulardan yalnızca birkaçıdır. Dünyada Neler Oldu? kitabı astrofizikten zoolojiye kadar çok çeşitli bilim dallarının bilgi birikimini harmanlayarak bizim gezegenimizin tüm öyküsünü sunmakta ve yaşamın, evrenin ve HER ŞEYİN nasıl birbiriyle bağlantılı olduğunu gözler önüne sermektedir.
Basım Yılı:
2010-7
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Ciltli
Ebat:
19x25
ISBN:
9786054263677
Kağıt Cinsi:
Kuşe
Sayfa Sayısı:
416
Yayınevi:
Pegasus Yayınları
Yazar:
Christopher Lloyd
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.