en ucuz Eski Yakındoğu Tarihinde Alalah

, kelepir Eski Yakındoğu Tarihinde Alalah, toptan Eski Yakındoğu Tarihinde Alalah
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Eski Yakındoğu Tarihinde Alalah

Stok Kodu: 436557
Liste fiyatı: 15,00 TL
12,00 TL
Kazancınız: 3,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
M.Ö. İkibin yıl Yakın Doğu tarihini aydınlatan binlerce çivi yazılı metin ele geçirilmiştir. Bu metinlerin bulunduğu arşivlerin başında Boğazköy, Ugarit, Amarna, Mari ve Alalah arşivleri gelmektedir. Özellikle Kuzey Mezopotamya ve Suriye'de meydana gelen hadiseleri takip edebilmek için, Mari, Ugarit ve Alalah arşivlerini iyi tetkik etmek lazımdır. Alalah tabletleri M.Ö. ikibin yıl Eski Yakın Doğu tarihinin kronolojisini sağlam temellere oturtma hususunda da önemli ipuçları vermiştir.
Basım Yılı:
2012-12-30
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
14,5x20,5
ISBN:
9786054715589
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
259
Yayınevi:
Altınpost Yayınları
Yazar:
Cemil Bülbül
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.