en ucuz Yüzyılların Gerçeği ve Mirası I. Cilt; İlkçağ: Doğu, Yunan, Roma

, kelepir Yüzyılların Gerçeği ve Mirası I. Cilt; İlkçağ: Doğu, Yunan, Roma, toptan Yüzyılların Gerçeği ve Mirası I. Cilt; İlkçağ: Doğu, Yunan, Roma
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%30

Yüzyılların Gerçeği ve Mirası I. Cilt; İlkçağ: Doğu, Yunan, Roma

Stok Kodu: 421725
Liste fiyatı: 32,00 TL
22,40 TL
Kazancınız: 9,60 TL (30%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
İlkçağ insanlığın sınıfsız toplumdan sınıflı toplum dönemine geçtikten sonraki ilk ve en uzun çağı. Binlerce yılı kapsıyor. Aslında dayanılmaz acılarla dolu bir çağ; sınıflı toplumların en korkunç biçimi, kölelik var çünkü. Henüz bütün insanların insan olarak da tanınmadığı yüzyıllar. Ama insanoğlu, yazı da içinde olmak üzere, edebiyattan sanata, bilimden felsefeye değin, aklın ve beynin ilk büyük fetihlerini de bu çağda yapmış: Önlerinde bugün de hayranlık duyup saygıyla eğildiğimiz fetihler bunlar. İlkçağ önemli. Öylesine önemli ki onu görmeden ve tanımadan çağları anlamak bütünüyle olanaksız. Bu kitap onun öyküsü işte...
Basım Yılı:
2017-6-28
Baskı No:
3
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
14,5x23,5
ISBN:
9786053324188
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
552
Yayınevi:
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları
Yazar:
Server Tanilli
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.