en ucuz Bizans Piyadesi; Doğu Roma İmparatorluğu 900-1204

, kelepir Bizans Piyadesi; Doğu Roma İmparatorluğu 900-1204, toptan Bizans Piyadesi; Doğu Roma İmparatorluğu 900-1204
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%30

Bizans Piyadesi; Doğu Roma İmparatorluğu 900-1204

Stok Kodu: 421356
Liste fiyatı: 22,00 TL
15,40 TL
Kazancınız: 6,60 TL (30%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Tarihin en büyük savaşlarının ayrıntılı dökümleri, çarpışan kuvvetlerin komuta stratejileri, muharebe taktikleri, askerî harekâtların düğüm noktaları. Savaşçıların günlük yaşamları, talimleri, taktikleri, silahları ve muharebe deneyimleri. Renkli tablolar - Benzersiz ayrıntılar - Fotoğraflar - Renkli savaş sahneleri Bizans ordusu gizlilik, hızlı manevra ve üstün kuvveti vurgulayan bir inanç sistemi üzerine kurulmuştu. Bizans piyadesi hayatta kalma, kılıç, mızrak ve okçuluk teknikleri ile "kaplumbağa" (foulkon) formasyonunda savaşmak konusunda eğitimliydi. Bizans ordusunun eğitim ve teknikleri üzerine uzman olan Timothy Dawson, sıradan bir piyadenin orduya alınmasından günde iki kez yaptığı talimlere ve düşmanla karşılaşmasına kadar tüm deneyimlerini ayrıntılarıyla anlatıyor. Renkli çizimler Bizans savaşçılarının kostüm ve silahlarını aslına uygun bir şekilde canlandırırken, günlük hayatlarına da gerçekçi bir bakış atmamızı sağlıyor.
Basım Yılı:
2011-9-7
Baskı No:
1. Baskı
Çeviren:
Gürkan Ergin
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
19x24
ISBN:
9786053603276
Kağıt Cinsi:
Kuşe Kağıt
Sayfa Sayısı:
64
Yayınevi:
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları
Yazar:
Timothy
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.