en ucuz Tarihte Bilim 2

, kelepir Tarihte Bilim 2, toptan Tarihte Bilim 2
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%26

Tarihte Bilim 2

Stok Kodu: 415194
Liste fiyatı: 29,00 TL
21,46 TL
Kazancınız: 7,54 TL (26%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
J. D. Bernal´in uzun yıllar emek verdiği, özenli çalışması "Tarihte Bilim" kitabı, ilk insan topluluklarından 20. yüzyılın ortalarına kadar bilim-teknik alanındaki gelişmelerle toplumsal yaşam arasındaki ilişkiyi tarihsel olarak inceliyor. Kitabın yazılış amacını Bernal´in kitaba hazırladığı giriş kısmından aktaralım: "Bu kitap, bilimin gelişimi ile insanlık tarihinin diğer cephelerinde görülen gelişmeler arasındaki ilişkileri tanımlama ve yorumlama çabasıdır. Başlıca amacı, bilimin toplum üzerindeki etkisinden kaynaklanan bazı temel sorunların kavranmasına yardımcı olmaktır." Kitap kapsamının genişliğiyle de benzerlerinden farklıdır. J.D.Bernal, kuşkusuz çalışmasını uzatan ve zorlaştıran bu durumu, "çalışmasının amacına ulaşması için gerekli bir zorunluluk" olarak yorumlar. Tarihi bilim açısından öğrenmek isteyenler için bir başucu kitabı.
Basım Yılı:
2008-10-27
Baskı No:
1. Baskı
Çeviren:
Tonguç Ok
ISBN:
9789756106983
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
509
Yayınevi:
Evrensel Basım Yayın
Yazar:
John Desmond Bernal

Bu ürünleri gördünüz mü? Bu ürünleri gördünüz mü?

kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.