en ucuz Tarih Felsefesi

, kelepir Tarih Felsefesi, toptan Tarih Felsefesi
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%26

Tarih Felsefesi

Stok Kodu: 437950
Liste fiyatı: 23,00 TL
17,02 TL
Kazancınız: 5,98 TL (26%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Tarih düşüncesi, insanın yapıp ettikleriyle gerçekleştirdiği evren tasavvurunun anlatım yoludur. Evren tasavvuru, evrenin oluşumuyla başlayıp insanın yaratılışı, görevleri, yaşayış tarzı ve ölüm sonrası hayatıyla devam eden teorik bir çerçevedir. Bu teorik çerçevenin merkezini oluşturan insanın yapıp etmelerinin anlatımı tarih düşüncesinin içeriğini vermektedir. İnsana özgü en üst bilinç durumlarından biri olan kendilik bilinci de tarih düşüncesiyle gerçekleşmektedir. Modern dönemde evren tasavvurunun içeriğinde meydana gelen önemli değişmeler tarih düşüncesinde de köklü dönüşümlere neden olmuştur. Tarih düşüncesinde gerçekleşen dönüşümler yeni tarihçilik anlayışını, tarih bilgisinin sorgulandığı tarih felsefesinin ve insanlığı bir bütün olarak anlatmanın bir yolu olarak tarih metafiziğinin meydana getirilmelerini sağlamıştır.
Basım Yılı:
2015-11-15
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
16,5x23,5
ISBN:
9789759956684
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
260
Yayınevi:
Dergah Yayınları
Yazar:
Ayhan Bıçak

Bu ürünleri gördünüz mü? Bu ürünleri gördünüz mü?

kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.