en ucuz 500 Yıllık Bilimsel Aldatmacalar

, kelepir 500 Yıllık Bilimsel Aldatmacalar, toptan 500 Yıllık Bilimsel Aldatmacalar
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%35

500 Yıllık Bilimsel Aldatmacalar

Stok Kodu: 417876
Liste fiyatı: 32,50 TL
21,12 TL
Kazancınız: 11,38 TL (35%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
* "BEYLER, DÜNYA DÜZDÜR." * PARATONER, KÂFİRLERİN KILICI. * DEMİRYOLU, YOLCULARI BOĞACAKTIR." * BEKÂRET KEMERİ, ÇILGINLIĞI ÖNLER. * "BAY PASTEUR KUDUZU YAYIYOR!" * "KOKLAYICI UÇAKLAR PETROL YATAKLARINI BULUYOR." * ÇERNOBİL'İN DUMANI BİZİM SINIRLARIMIZDA DURMUŞTUR. Yıldırım gökyüzünün öfkesinin ifadesidir... Demiryolu yolcuları boğacaktır... Ay, 200 kilometrelik bir buz tabakasıyla kaplıdır... Mastürbasyon çıldırtır ve verem yapar... İneklerin osuruğundan çıkan metan gazı sera etkisini artırır... GDO'lu mısırların sağlık açısından hiçbir tehlikesi yoktur... Nötrinolar ışıktan daha hızlı parçacıklardır... Bütün bu "gerçek"lerin bilim çevreleri tarafından ciddiye alındığına inanmak güçtür. Oysa frenolojiden soğuk füzyona, koklayıcı uçaklardan suyun belleğine kadar aldatmacalar ve saçmalıklar çoğu kez saygın otoritelerden onay görmüştür. Galileo, Buffon, Newton, Franklin, Darwin, Pasteur ya da Einstein'a gelince, bunların hepsi bilim karşıtlarını ya da değişmez gerçekler olarak kabul edilen öğretileri yeninceye dek sahtekâr yerine konmuşlardır. Bu kitap kendi kendini aldatmaktan cehaletin getirdiği hatalara, doğrulanmış düzenbazlıktan yanlış yönlendirmeye kadar bilim tarihinin doksan "olağanüstü öyküsünü" bir araya getiriyor. Bu öyküler, gerçeğin en büyük düşmanının yalanlar değil inanışlar olduğunu düşünen Nietzsche'nin haksız olmadığını kanıtlıyor.
Basım Yılı:
2014-12
Baskı No:
1
Çeviren:
Hasan Can Utku
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
14x22
ISBN:
9786053434504
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
384
Yayınevi:
Pegasus Yayınları
Yazar:
Gerald Messadie
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.