en ucuz Yasak Bilim; Tarihöncesi Teknolojiler, Dünyadışı Müdahaleler ve Medeniyetin Gizli Kökenleri

, kelepir Yasak Bilim; Tarihöncesi Teknolojiler, Dünyadışı Müdahaleler ve Medeniyetin Gizli Kökenleri, toptan Yasak Bilim; Tarihöncesi Teknolojiler, Dünyadışı Müdahaleler ve Medeniyetin Gizli Kökenleri
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Yasak Bilim; Tarihöncesi Teknolojiler, Dünyadışı Müdahaleler ve Medeniyetin Gizli Kökenleri

Stok Kodu: 407525
Liste fiyatı: 26,00 TL
20,80 TL
Kazancınız: 5,20 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Uluslararası çok satan Yasak Tarih adlı eseri takip eden bu kitabında J. Douglas Kenyon, on dokuz araştırmacıya ait kırk iki makalede, geleneksel ve tutucu bilim çevrelerinin her tür kanıta karşın inatla kabul etmek istemedikleri konulara açıklık getiriyor.Yıllardır, bilim camiasının içinde katı materyalist görüş ile spiritüel ve metafizik temelli olarak adlandırılabilecek görüş arasında bir savaş sürüyor. Örneğin Masaru Emoto'nun su molekülleri ile ilgili araştırmaları, fotoğraflarla kanıtlanmasına karşın, tutucu bilim tarafından, insanların ruh hallerinin çevrelerindeki dünyayı etkilemesi olanaksız bulunduğu için reddedilmektedir. Materyalist ya da mutlak şüpheci bilimsel yaklaşım, bir süre sonra eldeki kanıtları bile görmezden gelmeyi ve inanmanın kendisine inanmayı tercih etmektedir. Kenyon, bu cesur derlemesinde, bizlerle katı bilimin reddettiği gerçekleri paylaşmaktadır.
Basım Yılı:
2010
Baskı No:
1
Çeviren:
Demet Taşkan
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
1,4x2,1
ISBN:
9786055740139
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
435
Yayınevi:
Klan Yayınları
Yazar:
J. Douglas Kenyon
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.