en ucuz Biyoloji Tarihi; İlk Uygarlıklardan On Dokuzuncu Yüzyıla

, kelepir Biyoloji Tarihi; İlk Uygarlıklardan On Dokuzuncu Yüzyıla, toptan Biyoloji Tarihi; İlk Uygarlıklardan On Dokuzuncu Yüzyıla
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Biyoloji Tarihi; İlk Uygarlıklardan On Dokuzuncu Yüzyıla

Stok Kodu: 408303
Liste fiyatı: 32,00 TL
25,60 TL
Kazancınız: 6,40 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Canlılar dünyası dün olduğu kadar günümüzde de birçok bilinmeyeni içermektedir. Biyoloji tarihine baktığımızda, biyoloji ile ilgili çalışma yapan bilim adamlarının yalnızca canlıları değil, insanı da tanımaya çalıştıklarını görmekteyiz. Bu bağlamda, biyoloji tarihi, insanın doğayı ve özde kendini tanıma çabası olarak tanımlanabilir. Canlılarla ilgili çalışmalar yüzyıllar öncesine dayanan bir araştırma alanıdır. Bu kitapta, tarihin erken dönemlerinden, on dokuzuncu yüzyılın başlarına kadar yapılan biyoloji çalışmalarının nirengi noktalarını tanıtmaya çalıştık. Biyoloji Tarihinde Canlı nedir?, Canlı ve cansız arasında yapısal ve işlevsel olarak ne gibi ilişki ve benzerlik vardır?, İnsanın canlı sistemi içindeki yeri nedir? gibi soruların tarihsel süreçte nasıl ele alınıp tartışıldığı, dönemlerinin araştırıcılarına dayanılarak ortaya konulmaktadır.
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789755335315
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
383
Yayınevi:
İmge Kitabevi Yayınları
Yazar:
Murat Öner
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.