en ucuz Genel Biyoloji

, kelepir Genel Biyoloji, toptan Genel Biyoloji
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%15

Genel Biyoloji

Stok Kodu: 429748
Liste fiyatı: 27,00 TL
22,95 TL
Kazancınız: 4,05 TL (15%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Zeynel Boynukara Abdulgani Başar Orçun Bozkurt Arzu Cansaran Selcen Darçın Mustafa Hamalosmanoğlu Fikriye Polat Atilla Temur Lütfullah Türkmen Cengiz Yıldırım Eğitimde yeniden yapılanma çalışmalarında eğitim fakültesi ilköğretim bölümü sınıf öğretmenliği ana bilim dalında canlılar bilimi yerine genel biyoloji dersi konulmuştur. Bu kitap genel biyoloji ders içeriğine ve YÖK kur tanımına uygun olarak değerli hocalarımızın gayretli çalışmaları sonucunda ünite fikri doğrultusunda bölümleştirilerek hazırlanmıştır.
Basım Yılı:
2013-9-0
Baskı No:
5
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9786055885212
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
288
Yayınevi:
Pegem Akademi Yayıncılık
Yazar:
Orçun Bozkurt
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.