en ucuz Omurgalı Hayvan Embriyolojisi; Ders Notları ve Laboratuar Kılavuzu

, kelepir Omurgalı Hayvan Embriyolojisi; Ders Notları ve Laboratuar Kılavuzu, toptan Omurgalı Hayvan Embriyolojisi; Ders Notları ve Laboratuar Kılavuzu
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Omurgalı Hayvan Embriyolojisi; Ders Notları ve Laboratuar Kılavuzu

Stok Kodu: 436670
Liste fiyatı: 17,50 TL
14,00 TL
Kazancınız: 3,50 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Omurgalı hayvanların embriyonik gelişim özelliklerini ele aldığımız ve ders notları şeklinde düzenlediğimiz bu kitap, Biyoloji Bölümünde okuyan ve Embriyoloji dersi alan öğrenciler için düzenlenmiştir. Kitap iki kısımdan oluşmaktadır. İlk kısmı Embriyoloji dersi kapsamında ele alınan "Ders Notları" nı içermektedir. İkinci kısım ise "Laboratuar Kılavuzu" şeklinde düzenlenmiştir. Bu kısımdaki bilgiler Embriyoloji dersinin uygulama kısmında incelenen embriyo örneklerinin şekil ve resimlerinden oluşmaktadır.
Basım Yılı:
2011
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
16x23
ISBN:
9786055863807
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
164
Yayınevi:
Kriter Basım Yayın Dağıtım
Yazar:
Sibel Hayretdağ
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.