en ucuz Sistematik Zooloji - 2 Laboratuarı Uygulama Kitabı

, kelepir Sistematik Zooloji - 2 Laboratuarı Uygulama Kitabı, toptan Sistematik Zooloji - 2 Laboratuarı Uygulama Kitabı
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Sistematik Zooloji - 2 Laboratuarı Uygulama Kitabı

Stok Kodu: 436330
Liste fiyatı: 20,00 TL
16,00 TL
Kazancınız: 4,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Sistematik Zooloji II Laboratuarı uygulama kitabında, 61 adet omurgasız ve omurgalı hayvan türü cins seviyesinde sistematiği ve genel özellikleri ile tanıtılmaktadır. Ayrıca cinslerin dahil olduğu gruplar hakkında özet bilgiler verilmiştir. Öğrencilerin özellikle laboratuarda öğrendikleri bilgileri not edebilmesi için de her uygulamanın sonunda boş sayfalar bırakılmıştır. Laboratuar uygulama kitabında yer alan örneklerin seçiminde eldeki mevcut materyal ve bilhassa iyi tanınan büyük gruplar olmasına önem verilmiştir.
Basım Yılı:
2012-4-9
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x21,5
ISBN:
9786054613083
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
144
Yayınevi:
Kriter Basım Yayın Dağıtım
Yazar:
Dr. Mert Gürkan
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.