en ucuz Kim Korkar Matematikten

, kelepir Kim Korkar Matematikten, toptan Kim Korkar Matematikten
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Kim Korkar Matematikten

Stok Kodu: 441925
Liste fiyatı: 17,00 TL
13,60 TL
Kazancınız: 3,40 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Matematik çoğu kişiye göre sınıf geçmek için ezberlenmesi zorunlu birtakım formüller, denklemler kargaşasıdır. Gerçekten öyle mi? Elbette hayır! Çünkü matematik güzeldir. Matematik eğlendirir!Hayatınız boyunca matematikten mi korktunuz? Öyleyse korkmadan bu kitabı okuyabilirsiniz. "Nazif Tepedelenlioğlu'nun yazıları çok bariz biçimde toplumda büyük bir boşluğu dolduruyordu. Ayrıca herkesin anlayabileceği bir dilde konuşur gibi yazıyordu. Yazıları bir kitapta toplandı ve tahmin edileceği üzere kitap çok sattı, kısa zamanda birkaç basım yaptı. Zaman bulup peşine düşebilseydi çok daha fazla basım yapabilirdi. Nazif Tepedelenlioğlu bu kitabıyla, belki de tüm hocalık yaşamı boyunca etkilediğinden çok daha fazla genci etkilemiştir, etkilemeye de devam edecektir."
Basım Yılı:
2007-12-0
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
16x23
ISBN:
9789759038915
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
136
Yayınevi:
Nesin Yayınevi
Yazar:
Nazif Tepedelenlioğlu
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.