en ucuz Matematik Ve Develerle Eşekler

, kelepir Matematik Ve Develerle Eşekler, toptan Matematik Ve Develerle Eşekler
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Matematik Ve Develerle Eşekler

Stok Kodu: 442126
Liste fiyatı: 17,00 TL
13,60 TL
Kazancınız: 3,40 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Elinizdeki bu kitap, Ali Nesin’in beşinci popüler matematik kitabıdır. Dama, satranç, tavla, loto gibi çok basit ve herkesin bildiği oyunlardan yola çıkarak derin matematiği anlatan bu kitapta, okur öncelikle henüz çözülmemiş matematik problemleri bulacaktır. Oyunlar kuramından geometriye, geometriden cebire, cebirden kümeler kuramına kadar birçok konu herkesin anlayabileceği sade bir dille aktarılmıştır. Yazarla okur birlikte düşünerek, gerçeği birlikte bulacak, birlikte şaşacaklar.Matematiğin okullarda anlatıldığı kadar sevimsiz bir konu olmadığını göreceksiniz, hatta matematiği sevecek, eğlenceli bulacak, düşünmenin zevkine varacaksınız.
Basım Yılı:
2014-8-0
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9786055794026
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
188
Yayınevi:
Nesin Yayınevi
Yazar:
Ali Nesin
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.