en ucuz Matematik ve Gerçek; Felsefi Tatta Matematik Yazıları

, kelepir Matematik ve Gerçek; Felsefi Tatta Matematik Yazıları, toptan Matematik ve Gerçek; Felsefi Tatta Matematik Yazıları
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Matematik ve Gerçek; Felsefi Tatta Matematik Yazıları

Stok Kodu: 442152
Liste fiyatı: 23,00 TL
18,40 TL
Kazancınız: 4,60 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Ali Nesin, elinizdeki Matematik ve Gerçek derlemesini, "Ben matematikten anlamam ama yine de matematik nedir ne değildir öğrenmek istiyorum," diyenler için hazırladığını söylüyor."Bu kitapta, matematikle gerçek, soyutla somut, teoriyle pratik, doğruyla kanıtlanabilirlîk arasındaki ilişkiyi, sonsuzluk kavramının getirdiği sorunları, var olmanın anlamını ve matematiğin sınırlarını irdeleyen, dolayısıyla kaçınılmaz olarak felsefi tadı olan matematiksel yazıları bulacaksınız. Yazıların düzeyi genellikle (her zaman değil ama) sayfa sayısıyla birlikte artacak ve kitap giderek matematikselleşecektir. Okur, ilk okuyuşta anlayamadığı yazıları daha sonra geri dönmek üzere atlayabilir. Matematiksel düzeyi fazla yükseltmemek için konunun hakettiği derinliğe inmedim. Matematiksel olarak daha derin ve daha doyurucu yazıları, 'Kümeler Kuramı' ve 'Sayıların İnşası' adlı kitaplarımda bulabilirsiniz." Ali Nesin'in bu tematik derlemesinde yukarıda belirttiği çerçeveye uygun, diğer kitaplarına dağılmış haldeki yazılarını topluca bulabileceksiniz.
Basım Yılı:
2013-6-25
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
16x23
ISBN:
9786055794071
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
165
Yayınevi:
Nesin Yayınevi
Yazar:
Ali Nesin
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.