en ucuz Önermeler Mantığı; Matematiğe Giriş - 1

, kelepir Önermeler Mantığı; Matematiğe Giriş - 1, toptan Önermeler Mantığı; Matematiğe Giriş - 1
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Önermeler Mantığı; Matematiğe Giriş - 1

Stok Kodu: 442118
Liste fiyatı: 19,00 TL
15,20 TL
Kazancınız: 3,80 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Önermeler mantığı matematiksel mantığın mutlaka bilinmesi gereken ilk konusudur. Bu konu bilinmeden matematiksel mantıkta bir adım bileatılamaz. Dolayısıyla matematiksel mantık öğrenmek isteyen herkes bu kitabın içeriğini bilmelidir.Önermeler mantığı genel olarak mantığın da başlıca konularından biridir. Dolayısıyla mantıkla ilgilenen herkes bu kitabın içeriğini bilmelidir. Önermeler mantığı liselerimizde okutulmaktadır. Lise öğrencileri bu kitabın en azından ilk dokuz bölümünün içeriğini bilmelidirler. Bu bölümler bilgisayar ve mühendislik öğrencileri için de büyük önem taşır. Mantık öğrenerek daha mantıklı olacağını sananlara ise bu kitabı önermiyoruz. Çünkü polisiye roman okumak bir insanı ne denli mantıklı kılarsa, mantık kitabı okumak da o denli mantıklı kılar.
Basım Yılı:
2014-10-16
Baskı No:
4. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
16x23
ISBN:
9786055794040
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
164
Yayınevi:
Nesin Yayınevi
Yazar:
Ali Nesin
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.