en ucuz Sosyal Bilimlerde Spss İle Veri Analizi

, kelepir Sosyal Bilimlerde Spss İle Veri Analizi, toptan Sosyal Bilimlerde Spss İle Veri Analizi
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%10

Sosyal Bilimlerde Spss İle Veri Analizi

Stok Kodu: 423087
Liste fiyatı: 15,00 TL
13,50 TL
Kazancınız: 1,50 TL (10%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 

Bu kitapta , sosyal bilimlerde sıkça kullanılan istatistiksel tekniklere ait kısa ve öz bilgiler aktarılmış olup , özellikle hangi değişken türlerinde,hangi amaçla ,hangi istatistiksel analiz tekniklerinin nasıl uygulanacağı SPSS paket programında adım adım gösterilmiştir.Dolasıyla bu kitap , gerek araştırmacılar tarafından gerçekleştirilen bilimsel çalışmaların , gerekse öğrenciler tarafından hazırlanan ödev, rapor ve tezlerin bir istatistik paket programı yardımıyla temel istatistiksel analizlerin nasıl yapılacağını, uygulayacağını ve yorumlayacağını açıklamak amacıyla hazırlanmış bir el kitabı niteliğindedir.

Basım Yılı:
2011-12-30
Baskı No:
5. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9789758606436
Kağıt Cinsi:
1. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı:
268
Yayınevi:
Ezgi Kitabevi
Yazar:
Nuran Bayram
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.